Çift Kediler figürlü Kalp Kesim Kraft Etiket
Çift Kediler figürlü Kalp Kesim Kraft Etiket

Çift Kediler figürlü Kalp Kesim Kraft Etiket (KRFT081)

Fiyat : ₺49,90(KDV Dahil)

Bu ürün önceden belirlenmiş adetlerde üretilerek paketlenir. Her pakette 100 adet kraft etiket bulunur. Satın alma işleminde paket seçimi yapabilirsiniz. Alacağınız paket miktarı arttıkça belirli bir oranda fiyatta indirim uygulanır. Böylece fazla ihtiyaçlarınızı daha uygun fiyatlara alabilirsiniz.

Bu etiketin üretiminde kullanılan malzeme KRAFT kartondur. Renginden dolayı saman kağıt olarak da bilinir. Kraft etiketlerin üzerinde genellikle koyu ya da ana renkler (SiyahKırmızıMaviYeşil, ..vb.) kullanılmakla birlikte tasarımlar iki boyutlu ve karmaşık olmayan çizgisel figürler halindedir. Bu durum kraft etiketleri diğer benzer ürünlerden ayırarak daha özel bir ürün olmalarını sağlar.

 

Ürün görselinde bulunan tasarım örnektir. Bu tasarım üzerinde renk ve yazı değişikliği gibi oynamalar yapılabildiği gibi ekleme ve çıkarmalar da yapılabilir. Sipariş oluştururken istemiş olduğunuz bu değişiklikleri ilgili yazılabilir alanlara belirtmeniz yeterli olur.

Bu ürünün üretiminde kullandığımız baskı tekniği dijitaldir. Dijital baskı sayesinde doğru ekipman ve materyal kullanarak yüksek kalitede baskı alabiliyor, tasarımları sanal ortamdan gerçek ortama gerçeğe en yakın hali ile aktarıyor, renklerin doğru ve canlı olarak üretilmesini sağlıyoruz.

Yukarıda da anlaşılacağı üzere ürün hazırlık süresi bir çok aşamadan oluşur. Bu yüzden kargolanma süresi hazır raf ürünleri kadar kısa değildir. Yine de çoğu hazır ürünü kendimize rakip görüyor, ürünlerinizi onayınızdan itibaren 2 iş günü gibi kısa bir sürede kargoya veriyoruz. Bulunduğunuz konuma göre kargo firmasının teslim etme süresi değişiklik gösterebilir. Bunun ile ilgili kesin bilgiyi bulunduğunuz bölgedeki kargo firması ile iletişime geçerek alabilirsiniz.

 

 

Benzer Ürünler
Etiketler
kraft, Çift, Çift Kediler, Çift Kediler figürlü, Çift Kediler figürlü Kalp, Çift Kediler figürlü Kalp Kesim, Çift Kediler figürlü Kalp Kesim Kraft, Çift Kediler figürlü Kalp Kesim Kraft Etiket, Çift Kediler figürlü Kalp Kesim Etiket, Çift Kediler figürlü Kalp Kraft, Çift Kediler figürlü Kalp Kraft Etiket, Çift Kediler figürlü Kalp Etiket, Çift Kediler figürlü Kesim, Çift Kediler figürlü Kesim Kraft, Çift Kediler figürlü Kesim Kraft Etiket, Çift Kediler figürlü Kesim Etiket, Çift Kediler figürlü Kraft, Çift Kediler figürlü Kraft Etiket, Çift Kediler figürlü Etiket, Çift Kediler Kalp, Çift Kediler Kalp Kesim, Çift Kediler Kalp Kesim Kraft, Çift Kediler Kalp Kesim Kraft Etiket, Çift Kediler Kalp Kesim Etiket, Çift Kediler Kalp Kraft, Çift Kediler Kalp Kraft Etiket, Çift Kediler Kalp Etiket, Çift Kediler Kesim, Çift Kediler Kesim Kraft, Çift Kediler Kesim Kraft Etiket, Çift Kediler Kesim Etiket, Çift Kediler Kraft, Çift Kediler Kraft Etiket, Çift Kediler Etiket, Çift figürlü, Çift figürlü Kalp, Çift figürlü Kalp Kesim, Çift figürlü Kalp Kesim Kraft, Çift figürlü Kalp Kesim Kraft Etiket, Çift figürlü Kalp Kesim Etiket, Çift figürlü Kalp Kraft, Çift figürlü Kalp Kraft Etiket, Çift figürlü Kalp Etiket, Çift figürlü Kesim, Çift figürlü Kesim Kraft, Çift figürlü Kesim Kraft Etiket, Çift figürlü Kesim Etiket, Çift figürlü Kraft, Çift figürlü Kraft Etiket, Çift figürlü Etiket, Çift Kalp,