Aşk Ağacı Figürlü Özel Kesim Kraft Etiket
Aşk Ağacı Figürlü Özel Kesim Kraft Etiket

Aşk Ağacı Figürlü Özel Kesim Kraft Etiket (KRFT094)

Fiyat : ₺49,90(KDV Dahil)

Bu ürün önceden belirlenmiş adetlerde üretilerek paketlenir. Her pakette 100 adet kraft etiket bulunur. Satın alma işleminde paket seçimi yapabilirsiniz. Alacağınız paket miktarı arttıkça belirli bir oranda fiyatta indirim uygulanır. Böylece fazla ihtiyaçlarınızı daha uygun fiyatlara alabilirsiniz.

Bu etiketin üretiminde kullanılan malzeme KRAFT kartondur. Renginden dolayı saman kağıt olarak da bilinir. Kraft etiketlerin üzerinde genellikle koyu ya da ana renkler (SiyahKırmızıMaviYeşil, ..vb.) kullanılmakla birlikte tasarımlar iki boyutlu ve karmaşık olmayan çizgisel figürler halindedir. Bu durum kraft etiketleri diğer benzer ürünlerden ayırarak daha özel bir ürün olmalarını sağlar.

 

Ürün görselinde bulunan tasarım örnektir. Bu tasarım üzerinde renk ve yazı değişikliği gibi oynamalar yapılabildiği gibi ekleme ve çıkarmalar da yapılabilir. Sipariş oluştururken istemiş olduğunuz bu değişiklikleri ilgili yazılabilir alanlara belirtmeniz yeterli olur.

Bu ürünün üretiminde kullandığımız baskı tekniği dijitaldir. Dijital baskı sayesinde doğru ekipman ve materyal kullanarak yüksek kalitede baskı alabiliyor, tasarımları sanal ortamdan gerçek ortama gerçeğe en yakın hali ile aktarıyor, renklerin doğru ve canlı olarak üretilmesini sağlıyoruz.

Yukarıda da anlaşılacağı üzere ürün hazırlık süresi bir çok aşamadan oluşur. Bu yüzden kargolanma süresi hazır raf ürünleri kadar kısa değildir. Yine de çoğu hazır ürünü kendimize rakip görüyor, ürünlerinizi onayınızdan itibaren 2 iş günü gibi kısa bir sürede kargoya veriyoruz. Bulunduğunuz konuma göre kargo firmasının teslim etme süresi değişiklik gösterebilir. Bunun ile ilgili kesin bilgiyi bulunduğunuz bölgedeki kargo firması ile iletişime geçerek alabilirsiniz.

 

 

Benzer Ürünler
Etiketler
kraft, Aşk Ağacı, Aşk Ağacı Figürlü, Aşk Ağacı Figürlü Özel, Aşk Ağacı Figürlü Özel Kesim, Aşk Ağacı Figürlü Özel Kesim Kraft, Aşk Ağacı Figürlü Özel Kesim Kraft Etiket, Aşk Ağacı Figürlü Özel Kesim Etiket, Aşk Ağacı Figürlü Özel Kraft, Aşk Ağacı Figürlü Özel Kraft Etiket, Aşk Ağacı Figürlü Özel Etiket, Aşk Ağacı Figürlü Kesim, Aşk Ağacı Figürlü Kesim Kraft, Aşk Ağacı Figürlü Kesim Kraft Etiket, Aşk Ağacı Figürlü Kesim Etiket, Aşk Ağacı Figürlü Kraft, Aşk Ağacı Figürlü Kraft Etiket, Aşk Ağacı Figürlü Etiket, Aşk Ağacı Özel, Aşk Ağacı Özel Kesim, Aşk Ağacı Özel Kesim Kraft, Aşk Ağacı Özel Kesim Kraft Etiket, Aşk Ağacı Özel Kesim Etiket, Aşk Ağacı Özel Kraft, Aşk Ağacı Özel Kraft Etiket, Aşk Ağacı Özel Etiket, Aşk Ağacı Kesim, Aşk Ağacı Kesim Kraft, Aşk Ağacı Kesim Kraft Etiket, Aşk Ağacı Kesim Etiket, Aşk Ağacı Kraft, Aşk Ağacı Kraft Etiket, Aşk Ağacı Etiket, Aşk Figürlü, Aşk Figürlü Özel, Aşk Figürlü Özel Kesim, Aşk Figürlü Özel Kesim Kraft, Aşk Figürlü Özel Kesim Kraft Etiket, Aşk Figürlü Özel Kesim Etiket, Aşk Figürlü Özel Kraft, Aşk Figürlü Özel Kraft Etiket, Aşk Figürlü Özel Etiket, Aşk Figürlü Kesim, Aşk Figürlü Kesim Kraft, Aşk Figürlü Kesim Kraft Etiket, Aşk Figürlü Kesim Etiket, Aşk Figürlü Kraft, Aşk Figürlü Kraft Etiket, Aşk Figürlü Etiket, Aşk Özel, Aşk Özel Kesim,