Etiket Baskı Fiyatları

Bastırmak şimdilerde küçük büyük neredeyse her iş yerinde mecburi bir hale gelmiş bulunmakta. Zorunlu olarak olmasa bile reklam amaçlı mecburi hale gelen etiket bastırmak çoğu iş yerini ciddi anlamda yükseltmeye yardımcı olmuştur. Neden sizin iş yerleriniz bu yükselen iş yerleri arasında olmasın? Etiket baskı fiyatları için sizin ve firmanız adına minimum fiyat politikası sunuyoruz.

Ürün sayesinde marka reklamı yapmak ve yine bu sayede daha çok gelir elde etmek amacı ile hemen hemen her iş yeri kendi etiketini bastırmakta. Peki bu etiket fiyatları basımına göre genel olarak nasıl fiyatlandırılmış gelin bir bakalım.

Öncelikle söylemeliyiz ki bastırılacak etiket sayısı ne kadar yüksek sayıya çıkarsa o etiket sayısı kadar fiyat ters bir orantı ile aşağılara inmektedir. Ne kadar az etiket o kadar çok para iken ne kadar çok etiket o kadar az para mantığı ile çalışmaktayız. Az sayıda basımın, çok sayıda basıma oranla daha pahalı olduğu etiketler her gruba özel fiyatlar sunmaktadır. Etiket çeşitlerine göre fiyat durumunun değişim göstermesi baskı sayısına göre de elbette ki değişim göstermektedir.

Dijital ve ofset olarak basıma verdiğimiz tasarımlarınızı her iki baskı türü ile de en iyi kalitede bastırır rakiplerinizden bir adım önde olmanızı ve kalitenizi etiketler ile de ortaya koymanızı sağlarız. Bu sayede az parayla çok daha kalite sahibi olmanıza katkı sağlamış olur çorbaya biraz tuz eklemiş oluruz.

Etiket fiyat tekliflerini gözden geçirmek için buraya tıklayınız.