Etiket Bastırma

Tasarımının tamamı ile size ait olduğu böylesine güzel etiketlere kavuşmak için yerinizden kalkmanıza hiç gerek yok. Yani sadece kargocu gelip kapınızı çaldığında ona kapıyı açmak için kalkacaksınız o kadar. Etiket bastırma bu kadar kolay bir şekilde yapılıyor madem daha ne bekliyorsunuz? Haydi bastırmaya!

Eğer ki etiket bastırmak konusunda kesin kararınızı verdiyseniz sıradaki işlem bizimle iletişime geçmektir. İster mail yolu ile ister telefon aracılığı ile bizlere ulaşabilirsiniz. Bizimle geçtiğiniz iletişim sırasında kafanızda bir tasarım fikri ve yapmış olduğunuz bir görsel var ise bize o tasarım görselini yollayabilirsiniz. Bir tasarım fikri var ama çizimini düşünemiyorsanız ya da tasarım fikri yok, sadece basılması gereken etiketler var ise korkmayın! Ekibimizde olan tasarımcı grubumuz bu gibi durumlar için var. Onlar ile bilgi ve fikir alışverişi yaparak güzel bir tasarım ortaya çıkarabilirsiniz. Tasarım fikri konulu işlemler son bulduktan sonra basım aşamasına sıra geldi. Elimizden geldiğince hızlı ve kaliteli etiketler basarak siparişi en kısa sürede tamamlıyor ve kargoya veriyoruz. Sonrası kargocuda iş. Bir kaç günde evinize geliyor ve kapıyı açtığınızan siparişlerinizi karşınızda görüyorsunuz. Hiç yerinizden hareket etmeden halledebildiğiniz bu etiket modellerini dilediğiniz gibi kullanmaya başlayabilirsiniz.

Ola ki bir daha etiket bastırmak gerekiyor kime başvuracağınızı biliyorsunuz. Tasarımınız yok ise tasarımcı gruplarımız sizleri yine bekliyor olacaktır. Etiket basımı bu yollarla kolay bir akış ile sürüp bitmekte.