Floral Çiçek Desenli Kare Kesim Kraft Etiket
Floral Çiçek Desenli Kare Kesim Kraft Etiket

Floral Çiçek Desenli Kare Kesim Kraft Etiket (KRFT086)

Fiyat : ₺49,90(KDV Dahil)

Bu ürün önceden belirlenmiş adetlerde üretilerek paketlenir. Her pakette 100 adet kraft etiket bulunur. Satın alma işleminde paket seçimi yapabilirsiniz. Alacağınız paket miktarı arttıkça belirli bir oranda fiyatta indirim uygulanır. Böylece fazla ihtiyaçlarınızı daha uygun fiyatlara alabilirsiniz.

Bu etiketin üretiminde kullanılan malzeme KRAFT kartondur. Renginden dolayı saman kağıt olarak da bilinir. Kraft etiketlerin üzerinde genellikle koyu ya da ana renkler (SiyahKırmızıMaviYeşil, ..vb.) kullanılmakla birlikte tasarımlar iki boyutlu ve karmaşık olmayan çizgisel figürler halindedir. Bu durum kraft etiketleri diğer benzer ürünlerden ayırarak daha özel bir ürün olmalarını sağlar.

 

Ürün görselinde bulunan tasarım örnektir. Bu tasarım üzerinde renk ve yazı değişikliği gibi oynamalar yapılabildiği gibi ekleme ve çıkarmalar da yapılabilir. Sipariş oluştururken istemiş olduğunuz bu değişiklikleri ilgili yazılabilir alanlara belirtmeniz yeterli olur.

Bu ürünün üretiminde kullandığımız baskı tekniği dijitaldir. Dijital baskı sayesinde doğru ekipman ve materyal kullanarak yüksek kalitede baskı alabiliyor, tasarımları sanal ortamdan gerçek ortama gerçeğe en yakın hali ile aktarıyor, renklerin doğru ve canlı olarak üretilmesini sağlıyoruz.

Yukarıda da anlaşılacağı üzere ürün hazırlık süresi bir çok aşamadan oluşur. Bu yüzden kargolanma süresi hazır raf ürünleri kadar kısa değildir. Yine de çoğu hazır ürünü kendimize rakip görüyor, ürünlerinizi onayınızdan itibaren 2 iş günü gibi kısa bir sürede kargoya veriyoruz. Bulunduğunuz konuma göre kargo firmasının teslim etme süresi değişiklik gösterebilir. Bunun ile ilgili kesin bilgiyi bulunduğunuz bölgedeki kargo firması ile iletişime geçerek alabilirsiniz.

 

 

Benzer Ürünler
Etiketler
kraft, Floral, Floral Çiçek, Floral Çiçek Desenli, Floral Çiçek Desenli Kare, Floral Çiçek Desenli Kare Kesim, Floral Çiçek Desenli Kare Kesim Kraft, Floral Çiçek Desenli Kare Kesim Kraft Etiket, Floral Çiçek Desenli Kare Kesim Etiket, Floral Çiçek Desenli Kare Kraft, Floral Çiçek Desenli Kare Kraft Etiket, Floral Çiçek Desenli Kare Etiket, Floral Çiçek Desenli Kesim, Floral Çiçek Desenli Kesim Kraft, Floral Çiçek Desenli Kesim Kraft Etiket, Floral Çiçek Desenli Kesim Etiket, Floral Çiçek Desenli Kraft, Floral Çiçek Desenli Kraft Etiket, Floral Çiçek Desenli Etiket, Floral Çiçek Kare, Floral Çiçek Kare Kesim, Floral Çiçek Kare Kesim Kraft, Floral Çiçek Kare Kesim Kraft Etiket, Floral Çiçek Kare Kesim Etiket, Floral Çiçek Kare Kraft, Floral Çiçek Kare Kraft Etiket, Floral Çiçek Kare Etiket, Floral Çiçek Kesim, Floral Çiçek Kesim Kraft, Floral Çiçek Kesim Kraft Etiket, Floral Çiçek Kesim Etiket, Floral Çiçek Kraft, Floral Çiçek Kraft Etiket, Floral Çiçek Etiket, Floral Desenli, Floral Desenli Kare, Floral Desenli Kare Kesim, Floral Desenli Kare Kesim Kraft, Floral Desenli Kare Kesim Kraft Etiket, Floral Desenli Kare Kesim Etiket, Floral Desenli Kare Kraft, Floral Desenli Kare Kraft Etiket, Floral Desenli Kare Etiket, Floral Desenli Kesim, Floral Desenli Kesim Kraft, Floral Desenli Kesim Kraft Etiket, Floral Desenli Kesim Etiket, Floral Desenli Kraft, Floral Desenli Kraft Etiket, Floral Desenli Etiket, Floral Kare,