Misyon ve Vizyonumuz

 

Etiket Baskı Merkezi olarak misyonumuz;

hizmet sunduğumuz müşterilerimize kendi departmanları gibi olduğumuzu hissettirebilmektir.

 

Vizyonumuz ise;


Kalite politikamızdan hiçbir şekilde ödün vermeden kendimizi sürekli geliştirerek uzun yıllar boyu dünyanın önde gelen etiket firmalarından birisi olmak.

 

Temel Değerlerimiz

 

Dürüst, açık ve tutarlı olmak,
Müşterilerimize, Tedarikçilerimize, Çalışanlarımıza ve Topluma karşı iletişimde açık ve dürüst, davranışlarımızda adil ve söylemlerimizde tutarlı olmak.

 

İnsana saygı duymak,
Bütün insanlara, insan olmasından dolayı hak ettiği değeri vermek, ayırıma gitmeden kültürel, etnik, milli ve manevi değerlere ve farklı fikirlere saygı göstermek.

 

Sürekli öğrenmek ve gelişmek,
Tüm çalışanların kişisel gelişimini teşvik ederken, öğrenme ve beceri geliştirme ihtiyacını, sorumluluk miktarı ile artan bir gereksinim olarak kabul etmek, makam, yaş ve statüsüne bakılmadan sürekli öğrenmek, hataları ve deneyimleri birer tecrübe fırsatı olarak değerlendirmek.

 

İmkansızı başarmak,
Hedeflerimizi imkansız kelimesi ile sınırlamamak, başarmak için tüm engellerin üzerine cesaretle gidebilmek, bu yolda mutlaka bilimsel metotlar kullanmak. Tüm ilişkilerimizde, yönetim tarzımızda bir profesyonel olarak davranmak.

 

İşi eğlenceli hale getirmek,
Düşünce ve davranışı benimseyerek yaptığımız işten zevk almak, çalışırken eğlenebilmek, sorunlara gülümseyerek meydan okurken başarılarımızı da coşkuyla kutlayabilmek.

 

 

Özel ürünler sipariş etmek için inanılmaz bir deneyim oluşturmayı amaçlıyoruz.

 

Zaman çok önemli!


Bu yüzden özel ürünler sipariş etmeyi hızlı ve kolay hale getirmeye sürekli olarak odaklanıyoruz. Saniyeler içinde sipariş verin ve ürünlerinizi birkaç gün içinde alın. Ücretsiz provalar, ücretsiz tasarım yardımı, ücretsiz gönderim ve hızlı geri dönüş, insanların bizi sevmesinin nedenleridir.