Kır Çiçekleri ve Kelebek Figürlü Kraft Etiket
Kır Çiçekleri ve Kelebek Figürlü Kraft Etiket

Kır Çiçekleri ve Kelebek Figürlü Kraft Etiket (KRFT055)

Fiyat : ₺49,90(KDV Dahil)

Bu ürün önceden belirlenmiş adetlerde üretilerek paketlenir. Her pakette 100 adet kraft etiket bulunur. Satın alma işleminde paket seçimi yapabilirsiniz. Alacağınız paket miktarı arttıkça belirli bir oranda fiyatta indirim uygulanır. Böylece fazla ihtiyaçlarınızı daha uygun fiyatlara alabilirsiniz.

Bu etiketin üretiminde kullanılan malzeme KRAFT kartondur. Renginden dolayı saman kağıt olarak da bilinir. Kraft etiketlerin üzerinde genellikle koyu ya da ana renkler (SiyahKırmızıMaviYeşil, ..vb.) kullanılmakla birlikte tasarımlar iki boyutlu ve karmaşık olmayan çizgisel figürler halindedir. Bu durum kraft etiketleri diğer benzer ürünlerden ayırarak daha özel bir ürün olmalarını sağlar.

 

Ürün görselinde bulunan tasarım örnektir. Bu tasarım üzerinde renk ve yazı değişikliği gibi oynamalar yapılabildiği gibi ekleme ve çıkarmalar da yapılabilir. Sipariş oluştururken istemiş olduğunuz bu değişiklikleri ilgili yazılabilir alanlara belirtmeniz yeterli olur.

Bu ürünün üretiminde kullandığımız baskı tekniği dijitaldir. Dijital baskı sayesinde doğru ekipman ve materyal kullanarak yüksek kalitede baskı alabiliyor, tasarımları sanal ortamdan gerçek ortama gerçeğe en yakın hali ile aktarıyor, renklerin doğru ve canlı olarak üretilmesini sağlıyoruz.

Yukarıda da anlaşılacağı üzere ürün hazırlık süresi bir çok aşamadan oluşur. Bu yüzden kargolanma süresi hazır raf ürünleri kadar kısa değildir. Yine de çoğu hazır ürünü kendimize rakip görüyor, ürünlerinizi onayınızdan itibaren 2 iş günü gibi kısa bir sürede kargoya veriyoruz. Bulunduğunuz konuma göre kargo firmasının teslim etme süresi değişiklik gösterebilir. Bunun ile ilgili kesin bilgiyi bulunduğunuz bölgedeki kargo firması ile iletişime geçerek alabilirsiniz.

 

 

Benzer Ürünler
Etiketler
kraft, Kır Çiçekleri, Kır Çiçekleri ve, Kır Çiçekleri ve Kelebek, Kır Çiçekleri ve Kelebek Figürlü, Kır Çiçekleri ve Kelebek Figürlü Kraft, Kır Çiçekleri ve Kelebek Figürlü Kraft Etiket, Kır Çiçekleri ve Kelebek Figürlü Etiket, Kır Çiçekleri ve Kelebek Kraft, Kır Çiçekleri ve Kelebek Kraft Etiket, Kır Çiçekleri ve Kelebek Etiket, Kır Çiçekleri ve Figürlü, Kır Çiçekleri ve Figürlü Kraft, Kır Çiçekleri ve Figürlü Kraft Etiket, Kır Çiçekleri ve Figürlü Etiket, Kır Çiçekleri ve Kraft, Kır Çiçekleri ve Kraft Etiket, Kır Çiçekleri ve Etiket, Kır Çiçekleri Kelebek, Kır Çiçekleri Kelebek Figürlü, Kır Çiçekleri Kelebek Figürlü Kraft, Kır Çiçekleri Kelebek Figürlü Kraft Etiket, Kır Çiçekleri Kelebek Figürlü Etiket, Kır Çiçekleri Kelebek Kraft, Kır Çiçekleri Kelebek Kraft Etiket, Kır Çiçekleri Kelebek Etiket, Kır Çiçekleri Figürlü, Kır Çiçekleri Figürlü Kraft, Kır Çiçekleri Figürlü Kraft Etiket, Kır Çiçekleri Figürlü Etiket, Kır Çiçekleri Kraft, Kır Çiçekleri Kraft Etiket, Kır Çiçekleri Etiket, Kır ve, Kır ve Kelebek, Kır ve Kelebek Figürlü, Kır ve Kelebek Figürlü Kraft, Kır ve Kelebek Figürlü Kraft Etiket, Kır ve Kelebek Figürlü Etiket, Kır ve Kelebek Kraft, Kır ve Kelebek Kraft Etiket, Kır ve Kelebek Etiket, Kır ve Figürlü, Kır ve Figürlü Kraft, Kır ve Figürlü Kraft Etiket, Kır ve Figürlü Etiket, Kır ve Kraft, Kır ve Kraft Etiket, Kır ve Etiket, Kır Kelebek, Kır Kelebek Figürlü,