Kişiye Özel İsimli Özel Kesim Kraft Etiket
Kişiye Özel İsimli Özel Kesim Kraft Etiket

Kişiye Özel İsimli Özel Kesim Kraft Etiket (KRFT075)

Fiyat : ₺49,90(KDV Dahil)

Bu ürün önceden belirlenmiş adetlerde üretilerek paketlenir. Her pakette 100 adet kraft etiket bulunur. Satın alma işleminde paket seçimi yapabilirsiniz. Alacağınız paket miktarı arttıkça belirli bir oranda fiyatta indirim uygulanır. Böylece fazla ihtiyaçlarınızı daha uygun fiyatlara alabilirsiniz.

Bu etiketin üretiminde kullanılan malzeme KRAFT kartondur. Renginden dolayı saman kağıt olarak da bilinir. Kraft etiketlerin üzerinde genellikle koyu ya da ana renkler (SiyahKırmızıMaviYeşil, ..vb.) kullanılmakla birlikte tasarımlar iki boyutlu ve karmaşık olmayan çizgisel figürler halindedir. Bu durum kraft etiketleri diğer benzer ürünlerden ayırarak daha özel bir ürün olmalarını sağlar.

 

Ürün görselinde bulunan tasarım örnektir. Bu tasarım üzerinde renk ve yazı değişikliği gibi oynamalar yapılabildiği gibi ekleme ve çıkarmalar da yapılabilir. Sipariş oluştururken istemiş olduğunuz bu değişiklikleri ilgili yazılabilir alanlara belirtmeniz yeterli olur.

Bu ürünün üretiminde kullandığımız baskı tekniği dijitaldir. Dijital baskı sayesinde doğru ekipman ve materyal kullanarak yüksek kalitede baskı alabiliyor, tasarımları sanal ortamdan gerçek ortama gerçeğe en yakın hali ile aktarıyor, renklerin doğru ve canlı olarak üretilmesini sağlıyoruz.

Yukarıda da anlaşılacağı üzere ürün hazırlık süresi bir çok aşamadan oluşur. Bu yüzden kargolanma süresi hazır raf ürünleri kadar kısa değildir. Yine de çoğu hazır ürünü kendimize rakip görüyor, ürünlerinizi onayınızdan itibaren 2 iş günü gibi kısa bir sürede kargoya veriyoruz. Bulunduğunuz konuma göre kargo firmasının teslim etme süresi değişiklik gösterebilir. Bunun ile ilgili kesin bilgiyi bulunduğunuz bölgedeki kargo firması ile iletişime geçerek alabilirsiniz.

 

 

Benzer Ürünler
Etiketler
kraft, Kişiye, Kişiye Özel, Kişiye Özel İsimli, Kişiye Özel İsimli Özel, Kişiye Özel İsimli Özel Kesim, Kişiye Özel İsimli Özel Kesim Kraft, Kişiye Özel İsimli Özel Kesim Kraft Etiket, Kişiye Özel İsimli Özel Kesim Etiket, Kişiye Özel İsimli Özel Kraft, Kişiye Özel İsimli Özel Kraft Etiket, Kişiye Özel İsimli Özel Etiket, Kişiye Özel İsimli Kesim, Kişiye Özel İsimli Kesim Kraft, Kişiye Özel İsimli Kesim Kraft Etiket, Kişiye Özel İsimli Kesim Etiket, Kişiye Özel İsimli Kraft, Kişiye Özel İsimli Kraft Etiket, Kişiye Özel İsimli Etiket, Kişiye Özel Özel, Kişiye Özel Özel Kesim, Kişiye Özel Özel Kesim Kraft, Kişiye Özel Özel Kesim Kraft Etiket, Kişiye Özel Özel Kesim Etiket, Kişiye Özel Özel Kraft, Kişiye Özel Özel Kraft Etiket, Kişiye Özel Özel Etiket, Kişiye Özel Kesim, Kişiye Özel Kesim Kraft, Kişiye Özel Kesim Kraft Etiket, Kişiye Özel Kesim Etiket, Kişiye Özel Kraft, Kişiye Özel Kraft Etiket, Kişiye Özel Etiket, Kişiye İsimli, Kişiye İsimli Özel, Kişiye İsimli Özel Kesim, Kişiye İsimli Özel Kesim Kraft, Kişiye İsimli Özel Kesim Kraft Etiket, Kişiye İsimli Özel Kesim Etiket, Kişiye İsimli Özel Kraft, Kişiye İsimli Özel Kraft Etiket, Kişiye İsimli Özel Etiket, Kişiye İsimli Kesim, Kişiye İsimli Kesim Kraft, Kişiye İsimli Kesim Kraft Etiket, Kişiye İsimli Kesim Etiket, Kişiye İsimli Kraft, Kişiye İsimli Kraft Etiket, Kişiye İsimli Etiket,