Klasik Çift Kuşlar Figürlü Özel Kesim Kraft Etiket
Klasik Çift Kuşlar Figürlü Özel Kesim Kraft Etiket

Klasik Çift Kuşlar Figürlü Özel Kesim Kraft Etiket (KRFT095)

Fiyat : ₺49,90(KDV Dahil)

Bu ürün önceden belirlenmiş adetlerde üretilerek paketlenir. Her pakette 100 adet kraft etiket bulunur. Satın alma işleminde paket seçimi yapabilirsiniz. Alacağınız paket miktarı arttıkça belirli bir oranda fiyatta indirim uygulanır. Böylece fazla ihtiyaçlarınızı daha uygun fiyatlara alabilirsiniz.

Bu etiketin üretiminde kullanılan malzeme KRAFT kartondur. Renginden dolayı saman kağıt olarak da bilinir. Kraft etiketlerin üzerinde genellikle koyu ya da ana renkler (SiyahKırmızıMaviYeşil, ..vb.) kullanılmakla birlikte tasarımlar iki boyutlu ve karmaşık olmayan çizgisel figürler halindedir. Bu durum kraft etiketleri diğer benzer ürünlerden ayırarak daha özel bir ürün olmalarını sağlar.

 

Ürün görselinde bulunan tasarım örnektir. Bu tasarım üzerinde renk ve yazı değişikliği gibi oynamalar yapılabildiği gibi ekleme ve çıkarmalar da yapılabilir. Sipariş oluştururken istemiş olduğunuz bu değişiklikleri ilgili yazılabilir alanlara belirtmeniz yeterli olur.

Bu ürünün üretiminde kullandığımız baskı tekniği dijitaldir. Dijital baskı sayesinde doğru ekipman ve materyal kullanarak yüksek kalitede baskı alabiliyor, tasarımları sanal ortamdan gerçek ortama gerçeğe en yakın hali ile aktarıyor, renklerin doğru ve canlı olarak üretilmesini sağlıyoruz.

Yukarıda da anlaşılacağı üzere ürün hazırlık süresi bir çok aşamadan oluşur. Bu yüzden kargolanma süresi hazır raf ürünleri kadar kısa değildir. Yine de çoğu hazır ürünü kendimize rakip görüyor, ürünlerinizi onayınızdan itibaren 2 iş günü gibi kısa bir sürede kargoya veriyoruz. Bulunduğunuz konuma göre kargo firmasının teslim etme süresi değişiklik gösterebilir. Bunun ile ilgili kesin bilgiyi bulunduğunuz bölgedeki kargo firması ile iletişime geçerek alabilirsiniz.

 

 

Benzer Ürünler
Etiketler
kraft, Klasik, Klasik Çift, Klasik Çift Kuşlar, Klasik Çift Kuşlar Figürlü, Klasik Çift Kuşlar Figürlü Özel, Klasik Çift Kuşlar Figürlü Özel Kesim, Klasik Çift Kuşlar Figürlü Özel Kesim Kraft, Klasik Çift Kuşlar Figürlü Özel Kesim Kraft Etiket, Klasik Çift Kuşlar Figürlü Özel Kesim Etiket, Klasik Çift Kuşlar Figürlü Özel Kraft, Klasik Çift Kuşlar Figürlü Özel Kraft Etiket, Klasik Çift Kuşlar Figürlü Özel Etiket, Klasik Çift Kuşlar Figürlü Kesim, Klasik Çift Kuşlar Figürlü Kesim Kraft, Klasik Çift Kuşlar Figürlü Kesim Kraft Etiket, Klasik Çift Kuşlar Figürlü Kesim Etiket, Klasik Çift Kuşlar Figürlü Kraft, Klasik Çift Kuşlar Figürlü Kraft Etiket, Klasik Çift Kuşlar Figürlü Etiket, Klasik Çift Kuşlar Özel, Klasik Çift Kuşlar Özel Kesim, Klasik Çift Kuşlar Özel Kesim Kraft, Klasik Çift Kuşlar Özel Kesim Kraft Etiket, Klasik Çift Kuşlar Özel Kesim Etiket, Klasik Çift Kuşlar Özel Kraft, Klasik Çift Kuşlar Özel Kraft Etiket, Klasik Çift Kuşlar Özel Etiket, Klasik Çift Kuşlar Kesim, Klasik Çift Kuşlar Kesim Kraft, Klasik Çift Kuşlar Kesim Kraft Etiket, Klasik Çift Kuşlar Kesim Etiket, Klasik Çift Kuşlar Kraft, Klasik Çift Kuşlar Kraft Etiket, Klasik Çift Kuşlar Etiket, Klasik Çift Figürlü, Klasik Çift Figürlü Özel, Klasik Çift Figürlü Özel Kesim, Klasik Çift Figürlü Özel Kesim Kraft, Klasik Çift Figürlü Özel Kesim Kraft Etiket, Klasik Çift Figürlü Özel Kesim Etiket, Klasik Çift Figürlü Özel Kraft, Klasik Çift Figürlü Özel Kraft Etiket, Klasik Çift Figürlü Özel Etiket, Klasik Çift Figürlü Kesim, Klasik Çift Figürlü Kesim Kraft, Klasik Çift Figürlü Kesim Kraft Etiket, Klasik Çift Figürlü Kesim Etiket, Klasik Çift Figürlü Kraft, Klasik Çift Figürlü Kraft Etiket, Klasik Çift Figürlü Etiket,