Müzik Notaları Figürlü Kalp Kesim Kraft Etiket
Müzik Notaları Figürlü Kalp Kesim Kraft Etiket

Müzik Notaları Figürlü Kalp Kesim Kraft Etiket (KRFT073)

Fiyat : ₺49,90(KDV Dahil)

Bu ürün önceden belirlenmiş adetlerde üretilerek paketlenir. Her pakette 100 adet kraft etiket bulunur. Satın alma işleminde paket seçimi yapabilirsiniz. Alacağınız paket miktarı arttıkça belirli bir oranda fiyatta indirim uygulanır. Böylece fazla ihtiyaçlarınızı daha uygun fiyatlara alabilirsiniz.

Bu etiketin üretiminde kullanılan malzeme KRAFT kartondur. Renginden dolayı saman kağıt olarak da bilinir. Kraft etiketlerin üzerinde genellikle koyu ya da ana renkler (SiyahKırmızıMaviYeşil, ..vb.) kullanılmakla birlikte tasarımlar iki boyutlu ve karmaşık olmayan çizgisel figürler halindedir. Bu durum kraft etiketleri diğer benzer ürünlerden ayırarak daha özel bir ürün olmalarını sağlar.

 

Ürün görselinde bulunan tasarım örnektir. Bu tasarım üzerinde renk ve yazı değişikliği gibi oynamalar yapılabildiği gibi ekleme ve çıkarmalar da yapılabilir. Sipariş oluştururken istemiş olduğunuz bu değişiklikleri ilgili yazılabilir alanlara belirtmeniz yeterli olur.

Bu ürünün üretiminde kullandığımız baskı tekniği dijitaldir. Dijital baskı sayesinde doğru ekipman ve materyal kullanarak yüksek kalitede baskı alabiliyor, tasarımları sanal ortamdan gerçek ortama gerçeğe en yakın hali ile aktarıyor, renklerin doğru ve canlı olarak üretilmesini sağlıyoruz.

Yukarıda da anlaşılacağı üzere ürün hazırlık süresi bir çok aşamadan oluşur. Bu yüzden kargolanma süresi hazır raf ürünleri kadar kısa değildir. Yine de çoğu hazır ürünü kendimize rakip görüyor, ürünlerinizi onayınızdan itibaren 2 iş günü gibi kısa bir sürede kargoya veriyoruz. Bulunduğunuz konuma göre kargo firmasının teslim etme süresi değişiklik gösterebilir. Bunun ile ilgili kesin bilgiyi bulunduğunuz bölgedeki kargo firması ile iletişime geçerek alabilirsiniz.

 

 

Benzer Ürünler
Etiketler
kraft, Müzik, Müzik Notaları, Müzik Notaları Figürlü, Müzik Notaları Figürlü Kalp, Müzik Notaları Figürlü Kalp Kesim, Müzik Notaları Figürlü Kalp Kesim Kraft, Müzik Notaları Figürlü Kalp Kesim Kraft Etiket, Müzik Notaları Figürlü Kalp Kesim Etiket, Müzik Notaları Figürlü Kalp Kraft, Müzik Notaları Figürlü Kalp Kraft Etiket, Müzik Notaları Figürlü Kalp Etiket, Müzik Notaları Figürlü Kesim, Müzik Notaları Figürlü Kesim Kraft, Müzik Notaları Figürlü Kesim Kraft Etiket, Müzik Notaları Figürlü Kesim Etiket, Müzik Notaları Figürlü Kraft, Müzik Notaları Figürlü Kraft Etiket, Müzik Notaları Figürlü Etiket, Müzik Notaları Kalp, Müzik Notaları Kalp Kesim, Müzik Notaları Kalp Kesim Kraft, Müzik Notaları Kalp Kesim Kraft Etiket, Müzik Notaları Kalp Kesim Etiket, Müzik Notaları Kalp Kraft, Müzik Notaları Kalp Kraft Etiket, Müzik Notaları Kalp Etiket, Müzik Notaları Kesim, Müzik Notaları Kesim Kraft, Müzik Notaları Kesim Kraft Etiket, Müzik Notaları Kesim Etiket, Müzik Notaları Kraft, Müzik Notaları Kraft Etiket, Müzik Notaları Etiket, Müzik Figürlü, Müzik Figürlü Kalp, Müzik Figürlü Kalp Kesim, Müzik Figürlü Kalp Kesim Kraft, Müzik Figürlü Kalp Kesim Kraft Etiket, Müzik Figürlü Kalp Kesim Etiket, Müzik Figürlü Kalp Kraft, Müzik Figürlü Kalp Kraft Etiket, Müzik Figürlü Kalp Etiket, Müzik Figürlü Kesim, Müzik Figürlü Kesim Kraft, Müzik Figürlü Kesim Kraft Etiket, Müzik Figürlü Kesim Etiket, Müzik Figürlü Kraft, Müzik Figürlü Kraft Etiket, Müzik Figürlü Etiket, Müzik Kalp,